467712-2025 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Kompleksowa dostawa paliwa gazowego i jego dystrybucja na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław i innych podmiotów w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa paliwa gazowego i jego dystrybucja na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław i innych podmiotów w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego, to jest gazu wysokometanowego o symbolu E do punktów poboru gazu jednostek organizacyjnych gminy Wrocław i innych podmiotów na potrzeby wspólnego zamówienia prowadzonego na podstawie art. 38 ust.1 ustawy Pzp. 2. Przewidywana ilość paliwa gazowego (w okresie od 1 stycznia 2026 r. godz. 6:00 do 1 stycznia 2027 r. godz. 6:00) wynosi 61 711,780 MWh. 3. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia przedstawione zostały w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załączniku nr 2 do SWZ – Projekty umów (w tym Załączniki 2a, 2b, 2c, 2d, 2e do SWZ), w Załączniku nr 3 do SWZ Wykaz PPG - kalkulator ilościowo-cenowy.
Interne KennungZP/PN/51/2025/WKE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1