See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona fizyczna obiektów i posesji Oddziału ZUS w Płocku i podległych jednostek terenowych, całodobowe utrzymanie w systemie monitoringu antywłamaniowego lokalnych systemów alarmowych oraz prowadzenie depozytu kluczy.
Beschreibung: Ochrona fizyczna obiektów i posesji Oddziału ZUS w Płocku i podległych jednostek terenowych, całodobowe utrzymanie w systemie monitoringu antywłamaniowego lokalnych systemów alarmowych oraz prowadzenie depozytu kluczy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001