2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego ratraka do przygotowania tras biegowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ratraka wyposażonego w przedni wielofunkcyjny pług, tylny frez dostosowany do przygotowywania tras biegowych z wygładzającymi gumami i przystawkami do zakładania minimum 2 torów do stylu klasycznego.. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do niniejszej SWZ, w tym: w formie elektronicznej: 1) Zał. nr 1 do SWZ. - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), plik w formacie PDF, 2) Zał. nr 2 do SWZ - wzór umowy (IPU) - plik w formacie PDF.
Interne Kennung: ZP.01.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości równej lub większej od progów unijnych. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, przewiduje odwróconą kolejność czynności (najpierw badanie i ocena ofert, a następnie weryfikacja podmiotowa najwyżej ocenionego wykonawcy). Ocena ofert zostanie dokonana na podstawie dwóch kryteriów: Cena (waga 60%) oraz Gwarancja (waga 40%). Wynagrodzenie wykonawcy ma charakter ryczałtowy. Szczegóły zawiera dokumentacja zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37411000 Wintersportausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück