2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku” z podziałem na 2 części: Część nr 1 – Sprzęt komputerowy i oprogramowania Część nr 2 – Sprzęt multimedialny i biurowy Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: BZP.261.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzęt komputerowy i oprogramowania
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa Sprzętu komputerowego i oprogramowania. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: BZP.261.16.2025 część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP: a) prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego; decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń z tytułu niezrealizowania zamówienia; b) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na rozszerzeniu zakresu zamówienia maksymalnie o: w ramach Części 1 – urządzenia wielofunkcyjne TYP II w liczbie do 3 sztuk, notebooki TYP I w liczbie do 2 sztuk, a także dodatkowe licencje: Adobe Creative Cloud – do 2 sztuk oraz Adobe Acrobat Pro DC – do 2 sztuk; c) Maksymalna wartość opcji wynika z cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie objętych opcją i zakresu tej opcji wskazanej w zdaniu powyżej; d) prawo opcji realizowane będzie na następujących zasadach: a. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku posiadania środków finansowych na realizację przedmiotu umowy; b. Zamawiający będzie miał prawo do zamówień w ramach prawa opcji w okresie c. obowiązywania umowy oraz po jej zakończeniu, nie później niż do końca grudnia 2025 roku, w miarę zaistnienia potrzeb; d. cena jednostkowa urządzeń zamawianych w ramach prawa opcji wynika z cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie objętych opcją, e. warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego, jako prawo opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt multimedialny i biurowy
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu multimedialnego i biurowego. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: BZP.261.16.2025 część 2
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
Beschreibung der Optionen: W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP: a) prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego; decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń z tytułu niezrealizowania zamówienia; b) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na rozszerzeniu zakresu zamówienia maksymalnie o: w ramach Części 2 – projektory w liczbie do 2 sztuk, monitor interaktywny ze stojakiem w liczbie do 1 sztuki oraz niszczarkę – do 1 sztuki c) Maksymalna wartość opcji wynika z cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie objętych opcją i zakresu tej opcji wskazanej w zdaniu powyżej; d) prawo opcji realizowane będzie na następujących zasadach: a. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku posiadania środków finansowych na realizację przedmiotu umowy; b. Zamawiający będzie miał prawo do zamówień w ramach prawa opcji w okresie c. obowiązywania umowy oraz po jej zakończeniu, nie później niż do końca grudnia 2025 roku, w miarę zaistnienia potrzeb; d. cena jednostkowa urządzeń zamawianych w ramach prawa opcji wynika z cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie objętych opcją, e. warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego, jako prawo opcji.