467760-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH JEDNORAZOWEGO UŻYTKU ORAZ IMPLANTÓW DLA CENTRALNEGO BLOKU OPERACYJNEGO W SP ZOZ W ŁĘCZNEJ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH JEDNORAZOWEGO UŻYTKU ORAZ IMPLANTÓW DLA CENTRALNEGO BLOKU OPERACYJNEGO W SP ZOZ W ŁĘCZNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla Centralnego Bloku Operacyjnego do szpitala w Łęcznej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany i wyszczególniony w załączniku nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 5 zestawów : zestaw nr 1 wyroby medyczne j.uż.-siatka z polipropylenu kod CPV: 33141121-4 Siatki przepuklinowe zestaw nr 2 wyroby medyczne j.uż.- zestawy bariatryczne kod CPV: 33140000-3 Materiały medyczne zestaw nr 3 wyroby medyczne j.uż.-kod CPV: 33140000-3 Materiały medyczne zestaw nr 4 Implanty ortopedyczne-kod CPV: 33183100-7 – Implanty ortopedyczne zestaw nr 5 wyroby medyczne j.uż.-siatka z polipropylenu kod CPV: 33141121-4 Siatki przepuklinowe 3.2. Przedmiot zamówienia musi być oznaczony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz dopuszczony do obrotu i używania na terenie Polski, posiadać niezbędne atesty i certyfikaty, pozwolenia, jeżeli są wymagane odpowiednimi przepisami. 3.3.Dopuszcza się składanie ofert częściowych na poszczególne zestawy. W ramach zestawu należy zaoferować wszystkie wymienione pozycje. Nie wypełnienie którejkolwiek pozycji w ramach części będzie skutkowało odrzuceniem oferty. 3.4.Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować, jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych, jako wzór. 3.5.Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia w opakowaniach zawierających inną ilość przedmiotu zamówienia niż sugerowana w tabelach formularzy cenowych, z jednoczesnym przeliczeniem ilości. 3.6. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) oraz wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych oraz posiadać w dniu dostawy termin ważności nie krótszy niż 12 miesięcy. 3.7. Termin zapłaty wynosi do 60 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury. 3.8. Jeśli w dokumentacji przetargowej wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w dokumentacji. Jeżeli Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji stanowiącej załącznik do SWZ, ale nie podaje minimalnych parametrów, które by tę równoważność potwierdzały – Wykonawca obowiązany jest zaoferować produkt o właściwościach zbliżonych, nadający się funkcjonalnie do zapotrzebowanego zastosowania (arg. na podstawie sentencji wyroku Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 14 października 2013 r. [sygn. akt: KIO 2315/13]). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. UWAGA: Nazwą własną jest nazwa, pod którą oznaczony przez nią przedmiot występuje (lub występowałby) zarówno w Polsce jak i w innych krajach. 3.9. Wykonawca zobowiązany jest do zamieszczenia informacji o serii oraz dacie ważności produktów na fakturze Vat. 3.10. Wyroby medyczne muszą posiadać świadectwo dopuszczenia do obrotu zgodnie z ustawą 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620), deklarację zgodności
Interne Kennung: SP ZOZ – DZ / 17 / 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0014
Titel: zestaw nr 1 wyroby medyczne j.uż.-siatka z polipropylenu
Beschreibung: zestaw nr 1 wyroby medyczne j.uż.-siatka z polipropylenu
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0015
Titel: zestaw nr 2 wyroby medyczne j.uż.- zestawy bariatryczne
Beschreibung: zestaw nr 2 wyroby medyczne j.uż.- zestawy bariatryczne
Los: LOT-0016
Titel: zestaw nr 4 Implanty ortopedyczne
Beschreibung: zestaw nr 4 Implanty ortopedyczne
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0017
Titel: zestaw nr 3 wyroby medyczne j.uż.
Beschreibung: zestaw nr 3 wyroby medyczne j.uż.
Los: LOT-0018
Titel: zestaw nr 5 wyroby medyczne j.uż.-siatka z polipropylenu
Beschreibung: zestaw nr 5 wyroby medyczne j.uż.-siatka z polipropylenu