See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej w ramach projektów własnych realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej w ramach projektów własnych realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Działanie 6.3 Nowoczesne regionalne służby zatrudnienia. Działanie 6.5 Wsparcie dla pracodawców i pracowników. Postępowanie składa się z sześciu części Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 100813-2026
Interne Kennung: ZZP.262.65.2025.MC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe przygotowanie materiałów reklamowych w formie spotów multimedialnych oraz reklamy papierowej, pojazdach trakcyjnych obsługujących regionalne połączenia kolejowe na terenie województwa mazowieckiego w ramach projektów „Przedsiębiorco, zainwestuj w swoją kadrę! 1” oraz „Przedsiębiorco, zainwestuj w swoją kadrę! 2”, finansowanych w ramach Działania 6.5 Wsparcie dla pracodawców i pracowników Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 r.
Interne Kennung: ZZP.262.65.2025.MC Część II
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Usługa emisji przygotowanych merytorycznie spotów radiowych promujących działania wdrażane przez WUP w Warszawie w ramach projektów „Przedsiębiorco zainwestuj w swoją kadrę! 1” i „Przedsiębiorco zainwestuj w swoją kadrę! 2”, finansowanych w ramach Działania 6.5 Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.
Interne Kennung: ZZP.262.65.2025.MC Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Usługa reklamowa, która obejmuje kompleksowe działania związane z reklamą zewnętrzną na billboardach. Usługa polega na produkcji wysokiej jakości reklam papierowych, ich profesjonalnym montażu na billboardach, zapewnieniu ekspozycji przez ustalony okres oraz demontażu po zakończeniu kampanii. Reklamy będą umieszczone na łącznie 60 billboardach: 20 w Warszawie, z czego 12 na różnych drogach wjazdowych/wyjazdowych i 8 w strategicznych punktach wewnątrz miasta, oraz po 8 w każdym z miast: Ciechanów, Płock, Radom, Siedlce i Ostrołęka, z czego w każdym mieście 4 na drogach wjazdowych/wyjazdowych i 4 w obrębie miasta.
Interne Kennung: ZZP.262.65.2025.MC Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Zakup usługi przygotowania i produkcji utworu audiowizualnego w postaci filmu informacyjno–promocyjnego wspierającego równe traktowanie i niedyskryminację na rynku pracy. Zamówienie finansowane w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 w ramach Działania 6.3 „EURES w regionie Warszawskim stołecznym 1” oraz „EURES w regionie Mazowieckim regionalnym 1” a także w ramach Działania 6.5 „Przedsiębiorco, zainwestuj w swoją kadrę! 1” i „Przedsiębiorco, zainwestuj w swoją kadrę! 2”
Interne Kennung: ZZP.262.65.2025.MC Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Kompleksowe przygotowanie i realizacja kampanii informacyjno-promocyjnej w ramach projektów „Przedsiębiorco, zainwestuj w swoją kadrę! 1” oraz „Przedsiębiorco, zainwestuj w swoją kadrę! 2”, finansowanych w ramach Działania 6.5 programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Zakres zamówienia obejmuje kampanię w Google Ads, w tym reklamy banerowe i tekstowe.
Interne Kennung: ZZP.262.65.2025.MC Część VI