467813-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Udbud af kontrakt vedrørende flishugning af stakke
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af kontrakt vedrørende flishugning af stakke
BeschreibungArbejdet omfatter flishugning af stakke ved vej, hvor stakkene kan være rundtræ, topender eller heltræ, samt flishugning af stakke på depotpladser. Arbejdet vil foregå i følgende geografiske områder: - Delkontrakt 1: Jylland, primært Vest-, Midt- og Østjylland - Delkontrakt 2: Jylland, primært Sønderjylland og Fyn
Interne Kennung25/03229
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
TitelDelkontrakt 1 - Jylland, primært Vest-, Midt- og Østjylland
BeschreibungYdelsen omfatter udførelse af flishugning af stakke langs vej, såsom rundtræ, topender eller heltræ i løv- eller nåletræ, samt flishugning på depotpladser.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelDelkontrakt 2 - Jylland, primært Sønderjylland og Fyn
Interne Kennung2