2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rozdrabniacza końcowego do produkcji paliwa alternatywnego do Zakładu Gospodarki Odpadami w Zakurzewie koło Grudziądza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem fabrycznie nowego rozdrabniacza końcowego do produkcji paliwa alternatywnego, rok produkcji 2025. Maszyna służąca do rozdrabniania odpadów z frakcji nadsitowej pochodzącej z odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych po przejściu przez linię sortowniczą oraz wysokokalorycznych odpadów przemysłowych o frakcji poniżej 350 mm. Materiał trafiający do rozdrabniacza będzie pozbawiony elementów zakłócających normalną pracę takich jak metale czy kamienie
Interne Kennung: ZP6/2025/PN/BLZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem fabrycznie nowego rozdrabniacza końcowego do produkcji paliwa alternatywnego, rok produkcji 2025. Maszyna służąca do rozdrabniania odpadów z frakcji nadsitowej pochodzącej z odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych po przejściu przez linię sortowniczą oraz wysokokalorycznych odpadów przemysłowych o frakcji poniżej 350 mm. Materiał trafiający do rozdrabniacza będzie pozbawiony elementów zakłócających normalną pracę takich jak metale czy kamienie Szczegółowo opis przedmiotu zamówienia został opisany w Specyfikacji warunków zamówienia