2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Per 1 juli 2027 heeft Windesheim een nieuwe overeenkomst nodig voor accountantsdiensten. De opdracht betreft het aanbesteden van de externe accountantsdiensten ten behoeve van controle van de jaarrekening, de controle van de bekostiging (beide vanaf boekjaar 2027) en het verstrekken van verklaringen bij subsidies en projecten. - het uitvoeren van de controle op de jaarrekening; - het uitvoeren van de bekostigingscontrole; - het (op afroep) verstrekken van verklaringen bij subsidie- en projectverantwoordingen. De geconsolideerde jaarrekening bestaat uit de administraties van de volgende stichtingen: - Stichting Christelijke Hogeschool Windesheim (incl. enkelvoudige controle) - Stichting Windesheim Sportaccommodaties - On Campus
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Overeenkomst voor de duur van vier jaar met mogelijkheid tot verlenging van drie keer één jaar onder gelijkblijvende voorwaarden.
467819-2026 - Competition
Netherlands – Statutory audit services – Accountantsdiensten
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Accountantsdiensten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212300 Statutory audit services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: