467847-2026 - Wettbewerb
Polen – Massenspektrometer – Dostawa kwadrupolowego spektrometru mas ICP-MS wraz z wyposażeniem. Znak: AGZ.272.10.2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kwadrupolowego spektrometru mas ICP-MS wraz z wyposażeniem. Znak: AGZ.272.10.2026
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie oraz przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi kwadrupolowego spektrometru mas ICP-MS wraz z wyposażeniem, zwanego w dalszej części SWZ „spektrometrem” lub „sprzętem” do wskazanej w opisie przedmiotu zamówienia siedziby Zamawiającego, tj.: Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, ul. Prądnicka 76, 31-202 Kraków, w dniach i godzinach urzędowania, tj. od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:00. 2. Przedmiot i zakres zamówienia został szczegółowo opisany: a) w załączniku A do SWZ – parametry techniczne i wymagania; b) we wzorze umowy stanowiącym załącznik 2 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 20 i 252); - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy PZP. 4. Na potwierdzenie, że oferowany spektrometr spełnia wymagania Zamawiającego oraz wymagania określone w ust. 3, należy dostarczyć wraz z ofertą wypełniony załącznik A do SWZ – parametry techniczne i wymagania (w tym uzupełniony przez Wykonawcę „Wykaz elementów ICT wykorzystywanych podczas realizacji zamówienia” służący identyfikacji produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT objętych ofertą lub wykorzystywanych do realizacji zamówienia), podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji wznowień.