See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określają pakiety nr 1-56, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1. 1. Usługa obejmuje: a) Przegląd techniczny zgodny z wymaganiami producenta obejmujący min. czyszczenie, kalibrację i testy kontrolne, sprawdzenie zgodności parametrów funkcjonalnych urządzeń z deklarowanymi przez producenta, sprawdzenie poprawności działania zgodnie z normami bezpieczeństwa zalecanymi przez producenta; b) Wymianę części i akcesoriów przewidzianych przez producenta do okresowej wymiany z powodu zużycia m.in. (zestawy przeglądowe, filtry); c) Dokumentowanie przeglądu oraz wystawienie orzeczenia o stanie technicznym sprzętu w karcie pracy (raport serwisowy) i wpisu do paszportu technicznego, a wszelkie pomiary i badania oddzielnym protokołem; d) Wymieniane w trakcie przeglądu elementy zostaną wyszczególnione w karcie pracy. W przypadku reklamacji, którejś z wymienianych części naprawa nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od wezwania e) Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia po wykonaniu przeglądu raportu serwisowego (protokołu), zawierającego zakres wykonanych czynności, wyniki przeprowadzonych testów i pomiarów, wykaz wymienionych części oraz inne informacje wymagane przez producenta urządzenia. Raport (protokół) powinien zostać podpisany przez osobę wykonującą przegląd, pracownika oddziału oraz pracownika Działu Aparatury Medycznej, a następnie przekazany do Działu Aparatury Medycznej. f) Przeglądy należy wykonywać w dni robocze, w godzinach od 7:00 do 15:00, po uprzednim uzgodnieniu terminu z Działem Aparatury Medycznej. W wyjątkowych sytuacjach w innych godzina uzgodnionych z Działem Aparatury Medycznej g) Dokonanie wpisu do paszportu technicznego, zawierającego w szczególności: - datę przeprowadzonych czynności, - rodzaj przeprowadzonych czynności, - ocenę urządzenia: sprawne/niesprawne, - termin kolejnego przeglądu, - pieczęć i podpis osoby wykonującej czynności serwisowe, - wskazania zakresu niezbędnych napraw w celu dopuszczenia sprzętu do użytku, 2. Sporządzanie orzeczeń o stanie urządzeń nienadających się do eksploatacji; 3. Inne usługi określone w poszczególnych pakietach dla danego sprzętu. 4. Przedmiot zamówienia musi być realizowany zgodnie z wymogami producenta sprzętu, obowiązującymi instrukcjami, standardami , normami oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 5. Wykonawca obowiązany jest powierzyć wykonywanie czynności objętych niniejszą umową wyłącznie osobom o odpowiednich kwalifikacjach, a ponadto przeszkolonych w danej specjalności jeżeli jest to wymagane przez producenta lub obowiązujące przepisy prawa. Wykonawca ponosi odpowiedzialność na podst. Art. 355 §1 kc w zw. z art. 429 kc. 6. Koszt przeglądu obejmuje: • koszty dojazdu, lub koszty wysyłki, • dodatkowe wymagania określone w poszczególnych pakietach, 7. W przypadku stwierdzenia podczas przeglądu usterki sprzętu lub konieczności wymiany części zamiennych, których wymiana wykracza poza zakres przeglądu, Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu, w terminie do 3 dni roboczych od dnia stwierdzenia usterki, informacji o stwierdzonej usterce lub konieczności wymiany części zamiennych, wskazując: a) zakres naprawy, b) uzasadnienie techniczne konieczności naprawy lub wymiany części, c) koszt naprawy lub wymiany części wraz z usługą wymiany, d) przewidywany termin realizacji. 8. Naprawa lub wymiana części, o której mowa w ust. 7, może nastąpić wyłącznie na podstawie odrębnego zlecenia Zamawiającego. 9. Naprawy, ceny części zamiennych oraz usługi ich wymiany nie są objęte wynagrodzeniem, zaoferowanym przez Wykonawcę w ofercie przetargowej i podlegają odrębnemu rozliczeniu zgodnie z zaakceptowaną przez Zamawiającego wyceną. 10. Wykonawca zapewnia stosowanie wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych pochodzących od wytwórcy urządzenia lub jego autoryzowanego dystrybutora, lub innych za zgodą Zamawiającego. 11. Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do oferty wzór protokołu z przeglądu technicznego, zawierający co najmniej: a) listę kontrolną (checklistę) czynności wykonywanych podczas przeglądu technicznego lub inne informacje jednoznacznie wskazujące zakres wykonywanych czynności; b) wykaz elementów i części wymienianych w ramach przeglądu, w tym zestawu przeglądowego, jeżeli jego wymiana jest przewidziana przez producenta; c) wykaz pomiarów, testów, kalibracji i czynności kontrolnych wykonywanych podczas przeglądu;
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 1, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 2, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 3, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 4, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 5, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 6, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 7, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 8, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 9, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 10, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 11, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 12, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 13, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 14, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 15, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 16, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 17, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 18, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 19, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 20, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 21, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 22
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 22, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 23, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 24, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 25, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 26, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 27
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 27, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 28, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 29
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 29, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 30
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 30, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 31
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 31, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 32
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 32, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 33
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 33, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 34
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 34, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 35
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 35, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 36
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 36, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 37
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 37, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 38
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 38, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 39
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 39, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 40
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 40, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 41
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 41, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 42
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 42, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 43
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 43, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 44
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 44, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 45
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 45, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 46
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 46, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 47
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 47, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 48
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 48, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 49
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 49, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 50
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 50, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 51
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 51, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 52
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 52, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 53
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 53, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 54
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 54, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 55
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 55, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Usługi przeglądu technicznego sprzętu medycznego Pakiet nr 56
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce lokalizacji sprzętu określa pakiet nr 56, załączniki do niniejszej specyfikacji oraz załącznik nr 1.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/50/26 Pakiet nr 56