467858-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungs- und Hygienedienste – Kompleksowe usługi sprzątania, dezynfekcji powierzchni z uwzględnieniem usług pomocniczych i dystrybucji posiłków w obiektach USK - 1 PUM.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe usługi sprzątania, dezynfekcji powierzchni z uwzględnieniem usług pomocniczych i dystrybucji posiłków w obiektach USK - 1 PUM.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale XXIV SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ OPZ
Interne KennungZP-261-21/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungKompleksowe usługi sprzątania, dezynfekcji powierzchni z uwzględnieniem usług pomocniczych i dystrybucji posiłków w obiektach USK - 1 PUM.