467884-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 191212 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 191211, powstających w MKUOK w Sulnówku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa zagospodarowania odpadów o kodzie 191212 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 191211, powstających w MKUOK w Sulnówku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, powstających w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sulnówku, poprzez ich odzysk. W ramach zamówienia Wykonawca będzie odbierał ww. odpady od Zamawiającego – siedziba MKUOK w Sulnówku 74 C; 86-100 Świecie. Przewidywana do odbioru i zagospodarowania ilość odpadów o kodzie 19 12 12 będzie wynosiła 4800 Mg. Jest to ilość szacunkowa, służąca wyłącznie pomocniczo do przygotowania oferty i w razie mniejszej lub większej ilości odpadów nie może być podstawą roszczeń ze strony Wykonawcy. Minimalna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania o kodzie 19 12 12 będzie wynosiła 3600 Mg.
Interne KennungZP-2/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa zagospodarowania odpadów o kodzie 191212 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 191211, powstających w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sulnówku
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Menge4 800 Tonnen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, w wysokości nieprzekraczającej 50% wartości zamówienia podstawowego.