2. Verfahren
Verfahren
Titel: Náhradní díly na T-815
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů (ND) pro techniku na podvozku T-815 užívanou v resortu Ministerstva obrany podle podmínek uvedených v rámcové dohodě, na základě které budou zadávány jednotlivé objednávky - výzvy k podání nabídky podle aktuálních potřeb zadavatele. Rámcová dohoda byla uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení. Výzvy k poskytnutí plnění uzavřené ve 2. čtvrtletí 2025 na základě rámcové dohody č. 24106000261.
Vorherige Bekanntmachung: 706190-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35420000 Teile für Militärfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: čj. MO 1071590/2024-551200