467901-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Museumsausstellungen – Expozice Muzea Totality
Wettbewerbsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelExpozice Muzea Totality
BeschreibungPředmětem soutěže je najít nejlepší řešení pro vytvoření expozice muzea totality v bývalé věznici v Uherském Hradišti
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem soutěže je najít nejlepší řešení pro vytvoření expozice muzea totality v bývalé věznici v Uherském Hradišti.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521100 Museumsausstellungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem soutěže je najít nejlepší řešení pro vytvoření expozice muzea totality v bývalé věznici v Uherském Hradišti.
Interne KennungEMT