See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej w ramach programu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej, z podziałem na: Część 1 – Dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej. Część 2 – Dostawa bloku kuchennego dla Politechniki Opolskiej. Część 3 – Dostawa fotela do masażu dla Politechniki Opolskiej. Część 4 – Dostawa mebli laboratoryjnych dla Politechniki Opolskiej. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność” (nr umowy: FERS.03.01-IP.08-0164/24-00) w ramach Priorytetu 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1a do SWZ dla części nr 1, załącznik nr 1b do SWZ dla części nr 2, załącznik nr 1c do SWZ dla części nr 3, załącznik nr 1d do SWZ dla części nr 4.
Interne Kennung: ZP/D/43/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: część 1 - Dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej, z podziałem na: Część 1 – Dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność” (nr umowy: FERS.03.01-IP.08-0164/24-00) w ramach Priorytetu 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1a do SWZ dla części nr 1.
Los: LOT-0005
Titel: część 2 - Dostawa bloku kuchennego dla Politechniki Opolskiej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej, z podziałem na: Część 2 – Dostawa bloku kuchennego dla Politechniki Opolskiej. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność” (nr umowy: FERS.03.01-IP.08-0164/24-00) w ramach Priorytetu 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1b do SWZ dla części nr 2.
Los: LOT-0006
Titel: część 3 - Dostawa fotela do masażu dla Politechniki Opolskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej, z podziałem na: Część 3 – Dostawa fotela do masażu dla Politechniki Opolskiej. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność” (nr umowy: FERS.03.01-IP.08-0164/24-00) w ramach Priorytetu 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1c do SWZ dla części nr 3.
Los: LOT-0007
Titel: część 4 - Dostawa mebli laboratoryjnych dla Politechniki Opolskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej, z podziałem na: Część 4 – Dostawa mebli laboratoryjnych dla Politechniki Opolskiej. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność” (nr umowy: FERS.03.01-IP.08-0164/24-00) w ramach Priorytetu 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1d do SWZ dla części nr 4.