See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa dylówek na terenie Nadleśnictwa Ujsoły.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie dylówek na terenie Nadleśnictwa Ujsoły w leśnictwach: Cicha, Okrągłe, Morgi, Petkówka, Danielka, Gawłowskie, Praszywka, Złatna i Zwardoń.
Vorherige Bekanntmachung: 253560-2026
Interne Kennung: S.270.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa dylówek na terenie leśnictwa Cicha.
Beschreibung: Całkowita długość dylówek w leśnictwie Cicha , na terenie miejscowości Soblówka, wyniesie 3 196,00 m i będzie wykonana w ośmiu odcinkach w ramach ośmiu zadań: Zadanie 1.1. Budowa dylówki o długości 400,00 m w leśnictwie Cicha w oddziale 194b, w obszarze działek o nr ewid.: 2965, 2964. Zadanie 1.2. Budowa dylówki o długości 500,00 m w leśnictwie Cicha w oddziale 196b, w obszarze działki o nr ewid.: 3077. Zadanie 1.3. Budowa dylówki o długości 646,00 m w leśnictwie Cicha w oddziale 197a, w obszarze działki o nr ewid.: 2967, 2968. Zadanie 1.4. Budowa dylówki o długości 300,00 m w leśnictwie Cicha w oddziale 197a, w obszarze działki o nr ewid.: 3077, 2967. Zadanie 1.5. Budowa dylówki o długości 750,00 m w leśnictwie Cicha w oddziale 198b, w obszarze działki o nr ewid.: 2968. Zadanie 1.6. Budowa dylówki o długości 150,00 m w leśnictwie Cicha w oddziale 213a w obszarze działki o nr ewid.: 2983/8. Zadanie 1.7. Budowa dylówki o długości 100,00 m w leśnictwie Cicha w oddziale 191a w obszarze działki o nr ewid.: 2962/4, 2983/8. Zadanie 1.8. Budowa dylówki o długości 350,00 m w leśnictwie Cicha w oddziale 194a w obszarze działki o nr ewid.: 2965. Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówek stanowią belki podłużne z drewna okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18 cm, zakotwione w gruncie rodzimym. Na wyprofilowanym i zagęszczonym podłożu gruntowym układa się poprzeczne belki - pokład z wałków niekorowanych o średnicy średniej 18 cm, długości 3,2 m jedna obok drugiej. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0 m zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18 cm, długości 4,5 m obite palikami o średnicy 5 cm i długości 80 cm obustronnie
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Budowa dylówek na terenie leśnictwa Okrągłe.
Beschreibung: Całkowita długość dylówek w leśnictwie Okrągłe, na terenie miejscowości Złatna, wyniesie 550,00m i będzie wykonana w trzech odcinkach w ramach trzech zadań: Zadanie 2.1. Budowa dylówki o długości 150,00 m w leśnictwie Okrągłe w oddziale 65b , w obszarze działki o nr ewid.: 17948. Zadanie 2.2. Budowa dylówki o długości 200,00 m w leśnictwie Okrągłe w oddziale 66b , w obszarze działki o nr ewid.: 17949/3 Zadanie 2.3. Budowa dylówki o długości 200,00 m w leśnictwie Okrągłe w oddziale 76b, w obszarze działki o nr ewid.: 17964 Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówek stanowią belki podłużne z drewna okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18 cm, zakotwione w gruncie rodzimym. Na wyprofilowanym i zagęszczonym podłożu gruntowym układa się poprzeczne belki - pokład z wałków niekorowanych o średnicy średniej 18 cm, długości 3,2 m jedna obok drugiej. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0 m zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18 cm, długości 4,5 m obite palikami o średnicy 5 cm i długości 80 cm obustronnie.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Budowa dylówek na terenie leśnictwa Morgi.
Beschreibung: Całkowita długość dylówek w leśnictwie Morgi , na terenie miejscowości Soblówka, wyniesie 850,00 m i będzie wykonana w sześciu odcinkach w ramach sześciu zadań: Zadanie 3.1. Budowa dylówki o długości 200,00 m w leśnictwie Morgi w oddziale 221a w obszarze działki o nr ewid.: 2991/3. Zadanie 3.2. Budowa dylówki o długości 50,00 m w leśnictwie Morgi w oddziale 229a, w obszarze działki o nr ewid.: 2999 Zadanie 3.3. Budowa dylówki o długości 100,00 m w leśnictwie Morgi w oddziale 229a, w obszarze działki o nr ewid.: 2999 Zadanie 3.4. Budowa dylówki o długości 200,00 m w leśnictwie Morgi w oddziale 310b, w obszarze działki o nr ewid.: 3061, 3062/2 Zadanie 3.5. Budowa dylówki o długości 100,00 m w leśnictwie Morgi w oddziale 311c w obszarze działki o nr ewid.: 3062/2 Zadanie 3.6. Budowa dylówki o długości 200,00 m w leśnictwie Morgi w oddziale 313a, w obszarze działki o nr ewid.: 3065/1, 3066 Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówek stanowią belki podłużne z drewna okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18 cm, zakotwione w gruncie rodzimym. Na wyprofilowanym i zagęszczonym podłożu gruntowym układa się poprzeczne belki - pokład z wałków niekorowanych o średnicy średniej 18 cm, długości 3,2 m jedna obok drugiej. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0 m zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18 cm, długości 4,5 m obite palikami o średnicy 5 cm i długości 80 cm obustronnie.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Budowa dylówek na terenie leśnictwa Petkówka.
Beschreibung: Całkowita długość dylówek w leśnictwie Petkówka na terenie miejscowości Soblówka oraz Glinka, wyniesie 1 175,00 m i będzie wykonana w sześciu odcinkach w ramach sześciu zadań: Zadanie 4.1. Budowa dylówki o długości 162,00 m w leśnictwie Petkówka w oddziale 235b,235a w obszarze działki o nr ewid.: 18068, 30002/5. Zadanie 4.2. Budowa dylówki o długości 198,00 m w leśnictwie Petkówka w oddziale 236a, w obszarze działki o nr ewid.: 3003/6. Zadanie 4.3. Budowa dylówki o długości 100,00 m w leśnictwie Petkówka w oddziale 236j, w obszarze działki o nr ewid.: 3003/6. Zadanie 4.4. Budowa dylówki o długości 205,00 m w leśnictwie Petkówka w oddziale 300a, w obszarze działki o nr ewid.: 3051/3, 3052/15. Zadanie 4.5. Budowa dylówki o długości 205,00 m w leśnictwie Petkówka w oddziale 301a, w obszarze działki o nr ewid.: 3052/15. Zadanie 4.6. Budowa dylówki o długości 305,00 m w leśnictwie Petkówka w oddziale 303, 306 , w obszarze działek o nr ewid.: 3058/8, 3055/4. Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówek stanowią belki podłużne z drewna okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18 cm, zakotwione w gruncie rodzimym. Na wyprofilowanym i zagęszczonym podłożu gruntowym układa się poprzeczne belki - pokład z wałków niekorowanych o średnicy średniej 18 cm, długości 3,2 m jedna obok drugiej. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0 m zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18 cm, długości 4,5 m obite palikami o średnicy 5 cm i długości 80 cm obustronnie.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Budowa dylówek na terenie leśnictw Danielki, Gawłowskie, Praszywka, Złatna, Zwardoń.
Beschreibung: Całkowita długość dylówek w leśnictw Danielka, Gawłowskie, Praszywka, Złatna i Zwardoń wyniesie 1 770,00 m i będzie wykonana w pięciu odcinkach w ramach pięciu zadań: Zadanie 5.1. Budowa dylówki o długości 170,00 m w leśnictwie Danielki na terenie miejscowości Soblówka, w oddziale 295a, w obszarze działek o nr ewid.: 3045/4, 3046/4. Zadanie 5.2. Budowa dylówki o długości 300,00 m w leśnictwie Gawłowskie, na terenie miejscowości Złatna, w oddziale 2b, w obszarze działki o nr ewid.: 17901. Zadanie 5.3. Budowa dylówki o długości 100,00 m w leśnictwie Praszywka, na terenie miejscowości Sól, w oddziale 528a, w obszarze działek o nr ewid.: 13556, 13554. Zadanie 5.4. Budowa dylówki o długości 400,00 m /275,00 m+125,00 m/ w leśnictwie Złatna, na terenie miejscowości Złatna, będzie wykonana w jednym zasadniczym odcinku o długości 275,00 m wraz z jego odcinkiem bocznym o długości 125,00 m. Odcinek główny dł. 275,00 m, w oddziale 107a, w obszarze działek o nr ewid.: 17996 ,17998. Odcinek boczny dł. 125,00 m, w oddziale 107a w obszarze działki o nr ewid.: 17998. Zadanie 5.5. Budowa dylówki o długości 800,00 m w leśnictwie Zwardoń, na terenie miejscowości Laliki w oddziałach 451f, 452a, 452b, 452c w obszarze działek o nr ewid.: 3733/3,3734 Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówek stanowią belki podłużne z drewna okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18 cm, zakotwione w gruncie rodzimym. Na wyprofilowanym i zagęszczonym podłożu gruntowym układa się poprzeczne belki - pokład z wałków niekorowanych o średnicy średniej 18 cm, długości 3,2 m jedna obok drugiej. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0 m zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18 cm, długości 4,5 m obite palikami o średnicy 5 cm i długości 80 cm obustronnie.
Interne Kennung: Część 5