468038-2026 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeuge für Abfall – DOSTAWA NOWEGO POJAZDU SPECJALISTYCZNEGO (ŚMIECIARKI) DO WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA NOWEGO POJAZDU SPECJALISTYCZNEGO (ŚMIECIARKI) DO WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego pojazdu specjalistycznego (śmieciarki) do wywozu odpadów komunalnych : Dane techniczne podwozia Podwozie fabrycznie nowe, rok produkcji 2026 r. Podwozie trzyosiowe z napędem 6x2. Dane techniczne zabudowy Zabudowa fabrycznie nowa – rok produkcji 2026 W ramach realizacji dostawy Wykonawca zapewni szkolenie w zakresie serwisowania zabudowy pojazdu oraz w zakresie serwisowania podwozia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ
Interne KennungPR/0017/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa nowego pojazdu specjalistycznego (śmieciarki) do wywozu odpadów komunalnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdu specjalistycznego -śmieciarki do wywozu odpadów komunalnych Dane techniczne podwozia: Podwozie fabrycznie nowe, rok produkcji 2026 r. Podwozie trzyosiowe z napędem 6x2. Dane techniczne zabudowy: Zabudowa fabrycznie nowa – rok produkcji 2026. W ramach realizacji dostawy Wykonawca zapewni szkolenie w zakresie serwisowania zabudowy pojazdu oraz w zakresie serwisowania podwozia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ