See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umów ramowych na dostawy ogniw gąsienicy z tulejami (wg dokumentacji wykonawczej: rys.F2028071a) dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział KWB Turów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych na dostawy ogniw gąsienicy z tulejami (wg dokumentacji wykonawczej: rys.F2028071a) dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział KWB Turów, tj. ogniwo środkowe z tulejami, (wg rys. F2028071a, podziałka 520).
Vorherige Bekanntmachung: 855503-2025
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-KWT/03439/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001