2. Verfahren
Verfahren
Titel: Juridische Databank
Beschreibung: Met deze aanbesteding en de daaruit voortvloeiende opdracht beoogt het Juridisch Loket te bereiken een overeenkomst te hebben met één aanbieder die ons voorziet in toegang tot een databank met juridische informatie met contentintegrator die ondersteund wordt met AI-technologie. Tussen 120k en 190k per jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1