2. Verfahren
Verfahren
Titel: Metal/Backend Plating Au system (TNO09)
Beschreibung: Metal/Backend Platin Au system TNO heeft het voornemen om een overeenkomst te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor de levering van één geautomatiseerd Au (goud) elektroplatingsysteem, geschikt voor het volledig automatisch elektroplateren van 6”-InP-wafers.
Interne Kennung: WS2640003647
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Metal/Backend Platin Au system
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - optioneel een 2e Metal/Backend Platin Au system - optioneel onderhoudscontract na afloop 24-mnd garantietermijn - (non-) consumables - Eventuele voorgestelde opties door leverancier/fabrikant