2. Verfahren
Verfahren
Titel: Balancing Service Provider (BSP) voor levering van aFRR en mFRR systeemdiensten
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één balancing serviceprovider (BSP) voor het leveren van systeemdiensten aan TenneT, waarbij Aanbestedende dienst haar installaties beschikbaar stelt voor de levering van aFRR en/of mFRR diensten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000