See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego, oleju opałowego (grzewczego) dla SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego, oleju opałowego (grzewczego) dla COBORU SDOO w Chrząstowie w ilościach wskazanych w SWZ. Opis przedmiotu zamówienia zawiera się w Rozdziale II SWZ
Interne Kennung: SDOO2.FK.272.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Rolniczy charakter prowadzonej działalności przez zamawiającego, a także warunki agrotechniczne oraz prawidłowy i terminowy plan prac polowych są związane z nieprzewidywalnymi warunkami atmosferycznymi. Brak dostaw oleju napędowego do ciągników i maszyn rolniczych uniemożliwi terminowość i ciągłość prowadzenia prac polowych na uprawianym areale. Wszystkie zabiegi muszą zostać wykonane w określonym czasie wegetatywnym roślin, aby uzyskać plony na określonym, dobrym poziomie, w przeciwnym razie będą bezcelowe. W związku z powyższym niemożliwe jest przeprowadzenie przedmiotowego postępowania z terminem składania ofert określonym w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin, 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego, oleju opałowego (grzewczego) dla SDOO w Chrząstowie w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego dla ZDOO w Głębokim
Beschreibung: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego dla ZDOO w Głębokim w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego dla ZDOO w Głodowie
Beschreibung: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego dla ZDOO w Głodowie w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 3