468176-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kochen von Mahlzeiten – Dodávka obědů pro žáky a zaměstnance ZŠ Kmochova, Kolín
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka obědů pro žáky a zaměstnance ZŠ Kmochova, Kolín
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na období dvou po sobě jdoucích školních roků, tj. na školní roky 2025/2026 a 2026/2027 (vyjma měsíců červenec a srpen) k zajištění stravování pro 330 žáků a 50 zaměstnanců ZŠ Kmochova, Kolín. Stravování ve formě obědů bude zajištěno výrobou obědů ve výrobně dodavatele a dovozem těchto obědů do školní výdejny zadavatele. Výdej obědů není předmětem veřejné zakázky, tento si zajistí zadavatel sám vlastními zaměstnanci. Součástí předmětu veřejné zakázky jsou tyto činnosti: • příprava a vaření stravy pro žáky dle právních předpisů a požadavků zadavatele, • příprava a vaření stravy pro zaměstnance dle požadavků zadavatele, • zajištění dovozu a dodávky obědů do výdejny zadavatele, • zajištění prací spojených s odvozem a mytím přepravních nádob.
Interne Kennung1401
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001