468277-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Regeneracja granulowanego węgla aktywnego z 5 filtrów węglowych wraz z czyszczeniem lub wymianą nakładek filtracyjnych na Stacji Ozonowania Pośredniego i Filtracji na Węglu Aktywnym ZCE SUW „Praga”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRegeneracja granulowanego węgla aktywnego z 5 filtrów węglowych wraz z czyszczeniem lub wymianą nakładek filtracyjnych na Stacji Ozonowania Pośredniego i Filtracji na Węglu Aktywnym ZCE SUW „Praga”
BeschreibungRegeneracja granulowanego węgla aktywnego z 5 filtrów węglowych wraz z czyszczeniem lub wymianą nakładek filtracyjnych na Stacji Ozonowania Pośredniego i Filtracji na Węglu Aktywnym ZCE SUW „Praga” (Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ)
Vorherige Bekanntmachung357141-2026
Interne Kennung00095/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24954200 Regenerierte Aktivkohle
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung00581/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/B/2026