2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów kamiennych w postaci płyt granitowych integracyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów kamiennych w postaci płyt granitowych z guzkami oraz płyt granitowych z ryflami zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/734/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: terminu składania ofert. Stosownie do treści przywołanego przepisu termin składania ofert nie może być krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. W związku z rozszerzeniem zakresu realizacji zadania nr 34/4026/2026 Plac Narutowicza dotyczącymi materiałów kamiennych w postaci płyt ostrzegawczych i prowadzących, istnieje konieczność przeprowadzenia kolejnego postępowania przetargowego (oprócz postępowania nr DPZP/271/228/2026 i DPZP/271/533/2026). Z uwagi na rozpoczęte już prace przebudowy peronów tramwajowych oraz odtworzenie nawierzchni chodnika na terenie platform przystanków tramwajowych, został wygrodzony jeden pas ruchu. Mając na uwadze bezpieczeństwo pieszych oraz płynność ruchu drogowego w celu odblokowania wygrodzonego pasa ruchu, istnieje pilna konieczność zabezpieczenia ZRiKD w materiał, jakim są płyty integracyjne granitowe. W świetle powyższych okoliczności Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44912100 Granit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113120 Pflasterplatten, 44910000 Bausteine, 44912000 Diverse Bausteine
5. Los
Los: LOT-0001