See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla SP ZZOZ w Kozienicach
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla SP ZZOZ w Kozienicach
Vorherige Bekanntmachung: 216126-2026
Interne Kennung: 05/PN/ND.ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 1- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 2- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 4- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 5- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 10- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 11- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 14- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 15- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 16- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 17- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 18- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 19- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 21- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 22- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 24- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 25- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 26- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 27- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 28- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 29- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 30- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 31- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 32- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 33- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 34- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 36- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 38- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 39- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 40- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 41- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 42- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 43- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 45- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 46- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 47- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 48- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 49- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 50- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 53- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 55- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 58- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 59- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku