468326-2026 - Ergebnis
Polen – Müllfahrzeuge – „Dostawa fabrycznie nowej śmieciarki wraz z leasingiem”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa fabrycznie nowej śmieciarki wraz z leasingiem”
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej śmieciarki wraz z leasingiem zgodnej z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 4.2. Okres gwarancji na pojazd oraz zabudowę 60 miesięcy. 4.3. Dodatkowe informacje podane zostały w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4.4. Dostawa pojazdu nastąpi na adres zamawiającego: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Bytkowie, ul. Topolowa 6, Bytkowo, 62-090 Rokietnica.
Vorherige Bekanntmachung320764-2026
Interne KennungZP.271.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin składania ofert jest skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 Pzp (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 66114000 Finanzierungs-Leasing