2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Malborka, utrzymanie miejskich terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych oraz utrzymanie zieleni gminnej i zadrzewień w roku 2024.
Beschreibung: Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Malborka, utrzymanie miejskich terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych oraz utrzymanie zieleni gminnej i zadrzewień w roku 2024 wg załącznika
Interne Kennung: GKO.271.23.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Malborka, utrzymanie miejskich terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych oraz utrzymanie zieleni gminnej i zadrzewień w roku 2024
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: opróżnianie koszy ulicznych z przekazaniem odpadów do utylizacji , opróżnianie koszy przystankowych i przystanków, usuwanie dzikich wysypisk, sprzątanie bulwarów i skwerów. 2. Utrzymanie miejskich terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych w zakresie: budowy, montażu i utrzymania we właściwym stanie technicznym i sanitarnym urządzeń sportowych, zabawowych i piaskownic na terenach miejskich. 3. Utrzymanie zieleni gminnej i zadrzewień poprzez cykliczne zabiegi pielęgnacyjne drzew i krzewów, wycinki drzew i krzewów, usuwanie wiatrołomów, koszenia terenów miejskich, przycinania żywopłotów, utrzymania miejskich terenów zieleni urządzonej (klomby, gazony) oraz wycinka samosiejek z rowów w pasach dróg gminnych.
Interne Kennung: GKO.271.23.2023