468340-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup urządzeń medycznych dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup urządzeń medycznych dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup urządzeń medycznych dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 3. Zamówienie zostało podzielone na 2 części tj. 3.1. Część nr 1: Zakup toru wizyjno-laparaskopowego 3D/2D z integracją do systemu PACS; 3.2. Część nr 2: Zakup trzech aparatów do znieczulenia. 4. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2a) -2b) do SWZ – formularz cenowy - arkusz parametrów-technicznych
Interne KennungADZP-381-68/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 1: Zakup toru wizyjno-laparaskopowego 3D/2D z integracją do systemu PACS
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2a do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 2: Zakup trzech aparatów do znieczulenia
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2b do SWZ.
Interne KennungCzęść 2