See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, stanowiących odpowiednio dla Pakietów 1-7 - Załączniki nr 2.1-2.7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 208651-2026
Interne Kennung: AEZ/S-065/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 3. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją warunków zamówienia. 4. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. 5. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e-zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 6. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE.L Nr 229, str. 1 ze zm.). 7. Wymagania dotyczące wadium - Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 8. Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ. 9.Termin związania ofertą do 01.08.2026 r. 10. Termin realizacji zamówienia: Pakiety 1-7: do 56 dni lub do 25.06.2026 r. w zależności, co nastąpi wcześniej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Dostawa zestawów treningowych do nauki wkłuć doszpikowych,
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, Załączniki nr 2.1 do SWZ.
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Dostawa trenażera do badania prostaty,
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych - Załączniki nr 2.2 do SWZ.
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Dostawa trenażerów do intubacji,
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych - Załączniki nr 2.3 do SWZ.
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Dostawa trenażera do nauki badania per rectum, cewnikowania oraz badania jąder
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych - Załączniki nr 2.4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Dostawa trenażerów do iniekcji domięśniowych,
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, Załączniki nr 2.5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Dostawa zaawansowanego modelu do nauki klinicznego badania per rectum mężczyzny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych - Załączniki nr 2.6 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: Dostawa modelu prostaty
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych - Załączniki nr 7 do SWZ.