2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
Interne Kennung: ZZ-IA-ZP.26.26.2025.AKA
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65111000 Trinkwasserversorgung, 41110000 Trinkwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser, 65111000 Trinkwasserversorgung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający, na podstawie art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 2) W okresie realizacji przedmiotu umowy Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, to jest świadczenia dostaw wody i usług odprowadzania ścieków do kwoty 500 000,00 zł brutto, 3) Zamawiający skorzysta z opcji w razie zaistnienia potrzeby, tj. w zakresie wykorzystania środków finansowych przeznaczonych na realizację zamówienia podstawowego w kwocie 2 046 959,92 zł brutto i uzyskania środków finansowych, które pozwolą na sfinansowanie prawa opcji do kwoty 500 000,00 zł brutto. Zamawiający może korzystać z prawa opcji wielokrotnie – do wykorzystania maksymalnej wielkości prawa opcji, wyrażonej w środkach pieniężnych. 4) O realizacji prawa opcji Wykonawca zostanie poinformowany oświadczeniem o skorzystaniu z tego prawa przesłanym na adres wskazany w umowie. 5) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji maksymalna wartość nominalna z podatkiem VAT zobowiązania Zamawiającego wynikającego z umowy nie będzie mogła przekroczyć kwoty: dla zamówienia podstawowego: 2 046 959,92 zł brutto, dla zamówienia objętego prawem opcji: 500 000,00 zł brutto. 6) Wykorzystanie opcji nie wymaga aneksowania umowy.