See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Radioloogiliste uuringute ja protseduuride tellimine
Beschreibung: Riigihanke esemeks on hankijale 48 kuu jooksul radioloogiliste uuringute ja protseduuride osutamine. Täpsem tehniline kirjeldus (Lisa 1) on lisatud. Riigihanke tulemusel sõlmitakse raamleping (Lisa 2) maksimaalse kestusega 48 kuud. Uuringute loetelu ja iga riigihanke osa maksimaalne maksumus nähtub pakkumuse vormist (Lisa 3). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312507-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nukleaarmeditsiinilised protseduurid ja nendega seotud teenused ja tarvikud
Beschreibung: Vt riigihanke alusdokumendid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312507-0001
Los: LOT-0002
Titel: Kompuutertomograafilised uuringud erakorralistele ambulatoorsetele ning erakorralistele ja plaanistele statsionaarsetele patsientidele
Interne Kennung: 312507-0002
Los: LOT-0003
Titel: Magnetresonantstomograafilised uuringud (1,5 T ja 3T) erakorralistele ambulatoorsetele ning erakorralistele ja plaanistele statsionaarsetele patsientidele
Interne Kennung: 312507-0003
Los: LOT-0004
Titel: Kompuutertomograafilised uuringud plaanilistele ambulatoorsetele patsientidele
Interne Kennung: 312507-0004
Los: LOT-0005
Titel: Magnetresonantstomograafilised uuringud (1,5 T ja 3T) plaanilistele ambulatoorsetele patsientidele
Interne Kennung: 312507-0005