See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na projektové práce pro malé zakázky staveb PK dle RED BOOK a YELLOW BOOK 2025
Beschreibung: Předmětem Rámcové dohody bude zadávání Dílčích veřejných zakázek na provádění konkrétních projektových prací pro malé zakázky staveb pozemních komunikací realizovaných dle smluvních podmínek RED BOOK a YELLOW BOOK včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny apod.), včetně výkonu inženýrské činnosti, majetkoprávní činnosti, autorského dozoru a technické pomoci Objednateli, a to dle aktuálních potřeb Objednatele. Rámcová dohoda bude primárně určena pro zadávání Dílčích veřejných zakázek na projektové práce k investičním stavbách, nikoliv pro opravy staveb.
Interne Kennung: 01ST-001317
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody bude zadávání služeb na zpracování projektová dokumentace všech požadovaných projektových stupňů ke stavbám pozemních komunikací realizovaných dle smluvních podmínek RED BOOK a YELLOW BOOK. Bude zpracována v souladu s vyhláškou č. 499/2006 Sb. o dokumentaci staveb v platném znění, s vyhláškou č. 146/2008 Sb. o rozsahu a obsahu projektové dokumentace dopravních staveb v platném znění a Směrnicí pro dokumentaci staveb pozemních komunikací schválenou Ministerstvem dopravy. Rámcová dohoda bude uzavřena s osmi účastníky na dobu 48 měsíců.