See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST TER UITBESTEDING OPERATIONELE EN ONTWIKKELINGSONDERSTEUNING PSCS (PeopleSoft Campus Solutions)
Beschreibung: Toelichting: De VUB (Vrije Universiteit Brussel) ondersteunt haar processen met het zogeheten CaLi platform, op basis van de Oracle Peoplesoft Campus Solution software (PSCS). VUB wenst het technisch beheer uit te besteden aan een gespecialiseerde firma, om zo de operationele stabiliteit van het platform te kunnen garanderen (perceel 1). Perceel 2 heeft betrekking op het leveren van gespecialiseerde ondersteuning voor analyse-, test- en ontwikkelopdrachten binnen de Oracle PeopleSoft Campus Solutions-omgeving. De focus ligt daarbij op het flexibel inschakelen van ervaren profielen voor afgebakende opdrachten, optimalisaties of tijdelijke capaciteitsnoden gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
Interne Kennung: PPP0NS-913/6120/VUB/2026/DICT/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: UITBESTEDING OPERATIONELE ONDERSTEUNING PSCS (PeopleSoft Campus Solutions)
Beschreibung: : De VUB (Vrije Universiteit Brussel) ondersteunt haar processen met het zogeheten CaLi platform, op basis van de Oracle Peoplesoft Campus Solution software (PSCS). VUB wenst het technisch beheer uit te besteden aan een gespecialiseerde firma, om zo de operationele stabiliteit van het platform te kunnen garanderen (perceel 1).
Interne Kennung: VUB/2026/DICT/001_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72261000 Software-Unterstützung
Los: LOT-0002
Titel: UITBESTEDING AANVULLENDE ONTWIKKELCAPACITEIT PSCS (PeopleSoft Campus)
Beschreibung: Perceel 2 heeft betrekking op het leveren van gespecialiseerde ondersteuning voor analyse-, test- en ontwikkelopdrachten binnen de Oracle PeopleSoft Campus Solutions-omgeving. De focus ligt daarbij op het flexibel inschakelen van ervaren profielen voor afgebakende opdrachten, optimalisaties of tijdelijke capaciteitsnoden gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
Interne Kennung: VUB/2026/DICT/001_2