2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup subskrypcji Microsoft
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji w postaci subskrypcji na okres 36 miesięcy na oprogramowanie Microsoft lub równoważne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki i zasady oraz zakres i wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia i w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowanie opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Warunki realizacji zamówienia w ramach opcji zostały opisane w OPZ oraz w PPU.
Vorherige Bekanntmachung: 178303-2026
Interne Kennung: BZP/ZP/4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe warunki realizacji zamówienia w ramach opcji zostały opisane w w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia i w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia licencji w postaci subskrypcji na korzystanie z Oprogramowania, w szczególności aktywacji tych licencji w przypadku zamówienia opcjonalnego – po otrzymaniu oświadczenia, o którym mowa w § 6 ust. 4 PPU, począwszy od 15-go dnia danego miesiąca, na okres odpowiadający liczbie miesięcy pozostałych do końca okresu obowiązywania Umowy w zakresie zamówienia gwarantowanego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo lub wielokrotnie przez cały okres trwania Umowy w zakresie zamówienia gwarantowanego.