See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud E&W Installaties
Beschreibung: Onderhoud E&W Installaties €27000000,00
Interne Kennung: 556908
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud E&W Installaties - Perceel 1
Beschreibung: Onderhoud E&W Installaties - Perceel 1 - Elektrotechnische installaties (eenvoudige gebouwen) €6750000
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud E&W Installaties - Perceel 2
Beschreibung: Onderhoud E&W Installaties - Perceel 2 - Elektrotechnische installaties (complexe gebouwen) €6750000
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Onderhoud E&W Installaties - Perceel 3
Beschreibung: Onderhoud E&W Installaties - Perceel 3 – Werktuigbouwkundige installaties (eenvoudige gebouwen) €6750000
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Onderhoud E&W Installaties - Perceel 4
Beschreibung: Onderhoud E&W Installaties - Perceel 4 – Werktuigbouwkundige installaties (complexe gebouwen) €6750000
Interne Kennung: 4