2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prodloužení licenčního programu Enrollment for Education Solution (EES) na další období na produkty Microsoft pro FZÚ AV ČR
Beschreibung: Předmětem zakázky je výběr dodavatele licenčního programu Enrollment for Education Solution (dále jen „EES“) na produkty Microsoft pro FZÚ AV ČR, v.v.i. na další 3 roky.
Interne Kennung: P25V00000023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48811000 E-Mail-System, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 48811000 E-Mail-System, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Vyhrazená změna závazku se týká rozsahu předpokládané dodávky spočívající v navýšení počtu dodávek či doplňkových služeb specifikovaných v zadávací dokumentaci. Možnost využití vyhrazené změny závazku bude vždy přináležet zadavateli, který k případné nové dodávce nebo poskytnutí nových služeb vyzve vybraného dodavatele k jednání o dodávce. V rámci jednání dojde k potvrzení stávající ceny (u služeb a dodávek již oceněných v zadávacím řízení) nebo stanovení nové ceny (u služeb a dodávek v zadávacím řízení dosud neoceněných) dodávky a/nebo služeb. Hodnota vyhrazené změny závazku je stanovena 30 % nad rámec nabídkové ceny vítězného dodavatele. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita.