2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotovoltaický systém - zimní stadión Benátky nad Jizerou
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) o níže uvedeném jmenovitém výkonu, její připojení k distribuční soustavě a napojení na stávající elektrické rozvody objektu. Primárně bude vyrobená energie určená ke spotřebě v daném odběrném místě. Případné přebytky el. energie budou dodávány zpět do distribuční sítě zejména pro sdílení v rámci níže uvedených dotčených míst realizace. Ve všech níže uvedených odběrných místech (objektech dotčených projektem) bude provedena instalace prvků pro optimalizaci spotřeby vyrobené elektrické energie (tzv. "chytré" elektroměry s komunikací), umožňující monitorovat spotřebu elektrické energie v reálném čase (čtyřkvadrantní elektroměry monitorující spotřebu a výrobu daných odběrných míst). Údaje z elektroměrů budou zpracovávány automaticky pomocí PLC automatů, které vyhodnocují a zaznamenávají naměřená data v reálném čase a zpracovávají je podle aktuální výroby fotovoltaické elektrárny. K tomuto dodavatel nabídne SW řešení, které bude toto průběhové měření výroby FVE a spotřeb dotčených objektů realizovat v 15minutových intervalech, vč. statistik měření s online přístupem přes webové rozhraní (Chrome, Explorer, FireFox apod). Součástí předmětu zakázky tak je; - vypracování projektové dokumentace pro připojení k distribuční soustavě, - dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny, - odlehčené panely – maximální zatížení 4,5 kg/m2, - dodávka a instalace „chytrých“ elektroměrů monitorující spotřebu a výrobu daných odběrných míst, vč. dodávky, instalace a proškolení příslušného SW u všech projektem dotčených objektů (odběrných míst) – zavedení energetického managementu, - provedení garančních testů výrobny, - provedení revizí a vypracování revizní zprávy, - zajištění odborné montáže a testování funkčnosti upravených rozvaděčů. - dispečerské řízení, - simulace a zkoušky v rámci RfG, - příprava na aktivního zákazníka, - uvedení do provozu a zaškolení obsluhy, - provedení revizí a vypracování revizní zprávy, - vyhotovení projektových dokumentací skutečného stavu (po realizaci), - vyhotovení, podání a administrace žádostí a dalších podkladů potřebných pro proces umožnění provozu pro ověření souladu výrobny s podmínkami provozu distribuční soustavy (UPOS) a následného umožnění trvalého provozu výrobny (UTP), včetně zajištění potřebné technické a administrativní součinnosti vůči provozovateli distribuční soustavy, - aktivní účast při kolaudaci a při úkonech souvisejících s procesem UPOS a UTP.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení zahájeno ve smyslu § 56 odst. 1 zákona dne 19.03.2024 odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění podle § 212 zákona.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FVEZS