2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procesbegeleiding nieuwbouw scholen Oosterland
Beschreibung: Gemeente Schouwen-Duiveland wil een procesbegeleider selecteren voor de nieuwbouw van twee scholen met kinderopvang in Oosterland. Deze opdracht heeft een geschatte waarde tussen € 600.000 en € 1.000.000 over de gehele looptijd.
Interne Kennung: 2025-1526575
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1