2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nový vodárenský datový dispečink – Úpravna vody Leskovec
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace kompletní rekonstrukce technologické a MaR elektroinstalace ÚV Leskovec a přidruženého VDJ Věžový. Předmět a rozsah plnění: - výměna všech technologických rozvaděčů za nové (redukce, sdružení rozvaděčů – viz napájecí schéma a schéma přenosu dat), - technologická elektroinstalace – napojení stávajících strojů a zařízení, výměna kabeláže, svorkových a ovládacích skříní, - obvody měření a regulace (MaR) – napojení stávajících analyzátorů, sond a čidel, doplnění dalších prvků (dle tabulek níže), výměna kabeláže, - systém řízení technologického procesu (SŘTP) – instalace moderního modulárního řídicího systému, - přenos dat na dispečerské pracoviště provozovatele prostřednictvím optické Ethernet sítě, - ochranné a doplňující pospojování v místech rekonstrukce technologické elektroinstalace, - demontáž stávajících kabelových roštů a trubek, instalace nových kabelových tras - úprava a doplnění dispečerského pracoviště, - stavební elektroinstalaci – nové stavební rozvaděče, novou kabeláž, kabelové trasy, elektro rozvody, nové osvětlení, vypínače, zásuvky, zásuvkové skříně, - venkovní osvětlení umístěné na stěnách objektu, - ochranné a doplňující pospojování. Více viz Zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32440000 Telemetrie- und Endgeräte, 31230000 Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen, 32412000 Kommunikationsnetz, 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen, 32420000 Netzausrüstung, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 32570000 Kommunikationsanlage, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 48820000 Server, 48151000 Computersteuerungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 07072026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 32420000 Netzausrüstung, 48151000 Computersteuerungssystem, 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen, 31230000 Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen, 32412000 Kommunikationsnetz, 32440000 Telemetrie- und Endgeräte, 48820000 Server, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 32570000 Kommunikationsanlage