See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie: AI-dienst
Beschreibung: Breda University of Applied Sciences (BUas) maakt hierbij, in het kader van vrijwillige transparantie vooraf, bekend voornemens te zijn een overeenkomst te sluiten met Anthropic, leverancier van de AI-dienst Claude AI. Deze overeenkomst zal worden gesloten met toepassing van de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging, zoals bedoeld in artikel 2.32, eerste lid, sub b van de Aanbestedingswet 2012. BUas is van oordeel dat de opdracht uitsluitend door Anthropic kan worden uitgevoerd. 7500 gebruikers, 1 jaar vast + 1 optie jaar
Interne Kennung: 2025/AVTClaudeAI/JT
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212460 Entwicklung von Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- und Prognosesoftware, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Anthropic levert een unieke AI-architectuur (op enterprise-niveau) die is ontworpen volgens de constitutionele AI-filosofie, met een MCP-interface die specifiek is gebouwd met functies die zijn gericht op onderwijs specifieke functionaliteiten en samenwerking. 7500 gebruikers, 1 jaar vast + 1 optie jaar
Interne Kennung: 1