See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów żywnościowych do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów żywnościowych: mięsa i artykułów wędliniarskich (pakiet nr 1), mięsa drobiowego i wędlin drobiowych (pakiet nr 2), mleka i artykułów mleczarskich (pakiet nr 3), pieczywa i artykułów piekarskich (pakiet nr 4), jaj kurzych (pakiet nr 5), owoców i warzyw całorocznych (pakiet nr 6), owoców i warzyw (pakiet nr 7), warzyw przetworzonych (pakiet nr 8), artykułów ogólnospożywczych (pakiet nr 9), maki, kaszy, ryżu, makaronu (pakiet nr 10), ziół i przypraw (pakiet 11), ryb (pakiet 12), dla potrzeb Kuchni Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo - cenowym, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 271872-2025
Interne Kennung: WSS SP ZOZ DZP 382.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 382.29.2025, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. 6. Zamawiający zaleca wczytywanie na Platformę plików w maksymalnym rozmiarze do 250 MB a w przypadku dokumentów podpisanych podpisem zaufanym do 10MB. 7. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 10. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 11. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 12. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oświadczenie JEDZ - załącznik nr 1 do SWZ 2) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty, sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 3) Prawidłowo uzupełniony Formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ – dla każdego z pakietów, na który Wykonawca składa ofertę; 4) Przedmiotowe środki dowodowe, zgodnie z wyszczególnieniem w punkcie V. 13 SWZ. 5) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia i spełniania warunków udziału – załącznik nr 7 do SWZ 6) pełnomocnictwo określające zakres umocowania oraz podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów żywnościowych: 1) mięsa i artykułów wędliniarskich (pakiet nr 1), 2) mięsa drobiowego i wędlin drobiowych (pakiet nr 2), 3) mleka i artykułów mleczarskich (pakiet nr 3), 4) pieczywa i artykułów piekarskich (pakiet nr 4), 5) jaj kurzych (pakiet nr 5), 6) owoców i warzyw całorocznych (pakiet nr 6), 7) owoców i warzyw (pakiet nr 7), 8) warzyw przetworzonych (pakiet nr 8), 9) artykułów ogólnospożywczych (pakiet nr 9), 10) maki, kaszy, ryżu, makaronu (pakiet nr 10), 11) ziół i przypraw (pakiet 11), 12) ryb (pakiet 12), dla potrzeb Kuchni Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo - cenowym, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 części. Zamawiający dopuszcza złożenie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część/ części lub na cały przedmiot zamówienia. 3. Integralną część niniejszej dokumentacji stanowi Projekt umowy (Załącznik nr 4) do specyfikacji warunków zamówienia i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112100 Frisches Geflügel, 15131135 Geflügelwürste, 15211100 Frische Fischfilets, 03142500 Eier, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15811000 Brotwaren, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15872000 Kräuter und Gewürze, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: dostawa mleka i artykułów mleczarskich (zad. nr 3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa mleka, mleka w proszku, śmietany, preparatów mlecznych, jogurtu, twarogu, sera, kefiru, margaryny, masła i artykułów mleczarskich, według 39 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Miejsce dostawy: Dział Żywienia (Magazyn Żywności), położony w Bloku H, przy Al. Kraśnickiej 100. 4. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z warunkami umowy przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Zamawiającym. 5. Częstotliwość dostaw – codziennie (od poniedziałku do piątku w dni robocze), za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt, maksymalnie do godziny 12°. 6. Termin i forma płatności: przelew, 60 dni od daty od dnia doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej i doręczonej przez Wykonawcę faktury VAT raz w miesiącu, na koniec miesiąca oraz dokumentów potwierdzające realizację dostaw (WZ), stanowiących podstawę do jej wystawienia.
Interne Kennung: część 3 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: dostawa pieczywa i artykułów piekarskich (zad. nr 4),
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa chleba, bułek, drożdżówek, rogalików, ciasta, według 18 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Miejsce dostawy: Dział Żywienia (Magazyn Żywności), położony w Bloku H, przy Al. Kraśnickiej 100. 4. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z warunkami umowy przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Zamawiającym. 5. Częstotliwość dostaw – codziennie (od poniedziałku do piątku w dni robocze), za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt, maksymalnie do godziny 12°. 6. Termin i forma płatności: przelew, 60 dni od daty od dnia doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej i doręczonej przez Wykonawcę faktury VAT raz w miesiącu, na koniec miesiąca oraz dokumentów potwierdzające realizację dostaw (WZ), stanowiących podstawę do jej wystawienia.
Interne Kennung: część 4 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0005
Titel: dostawa jaj kurzych (zad. nr 5),
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa jaj kurzych świeżych, według 1 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Miejsce dostawy: Dział Żywienia (Magazyn Żywności), położony w Bloku H, przy Al. Kraśnickiej 100. 4. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z warunkami umowy przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Zamawiającym. 5. Częstotliwość dostaw – codziennie (od poniedziałku do piątku w dni robocze), za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt, maksymalnie do godziny 12°. 6. Termin i forma płatności: przelew, 60 dni od daty od dnia doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej i doręczonej przez Wykonawcę faktury VAT raz w miesiącu, na koniec miesiąca oraz dokumentów potwierdzające realizację dostaw (WZ), stanowiących podstawę do jej wystawienia.
Interne Kennung: część 5 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0007
Titel: dostawa owoców i warzyw (zad. nr 7),
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa kapusty, cukinii, sałaty, rzodkiewki, kopru, naci, szczypiorku, bazylii, kolendry, mięty, boćwiny, ogórka, pomidora, szczawiu, papryki, pieczarki, rzepy, truskawek, wiśni, śliwek, arbuza, melona, banana, cytryny, mandarynki, pomarańczy, grejpfruta, winogrona, kiwi, gruszek, awokado, borówek, malin, szparagów, według 46 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Miejsce dostawy: Dział Żywienia (Magazyn Żywności), położony w Bloku H, przy Al. Kraśnickiej 100. 4. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z warunkami umowy przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Zamawiającym. 5. Częstotliwość dostaw – codziennie (od poniedziałku do piątku w dni robocze), za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt, maksymalnie do godziny 12°. 6. Termin i forma płatności: przelew, 60 dni od daty od dnia doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej i doręczonej przez Wykonawcę faktury VAT raz w miesiącu, na koniec miesiąca oraz dokumentów potwierdzające realizację dostaw (WZ), stanowiących podstawę do jej wystawienia.
Interne Kennung: część 7 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: dostawa artykułów ogólnospożywczych (zad. nr 9),
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa budyniu, kiślu, herbaty, kawy, octu, sosu sojowego, musztardy, keczupu, miodu, herbatników, biszkoptów, wafli, chrupków, podpłomyków, paluszków, wafli, cukru, ciecierzycy, soczewicy, koncentratu pomidorowego, koncentratu barszczu, groszku, kukurydzy, papryki, maku, podgrzybków, selera, chrzanu, papryki, dżemu, suszu owocowego, syropu owocowego, soków, musu, szczawiu, oleju, oliwy, rodzynek, moreli, śliwek, orzechów, żurawiny, sosów do deserów, brzoskwini, ananasa, ogórków konserwowych, pieczarek, grochu, fasoli, majonezu, peso, jabłek prażonych, pomidorów suszonych, kaparów, pieprzu, oliwek, galaretki, fasoli konserwowej, tuńczyka, szprota, wody mineralnej, napojów gazowanych, sosu ogrodowego, według 89 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Miejsce dostawy: Dział Żywienia (Magazyn Żywności), położony w Bloku H, przy Al. Kraśnickiej 100. 4. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z warunkami umowy przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Zamawiającym. 5. Częstotliwość dostaw – codziennie (od poniedziałku do piątku w dni robocze), za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt, maksymalnie do godziny 12°. 6. Termin i forma płatności: przelew, 60 dni od daty od dnia doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej i doręczonej przez Wykonawcę faktury VAT raz w miesiącu, na koniec miesiąca oraz dokumentów potwierdzające realizację dostaw (WZ), stanowiących podstawę do jej wystawienia.
Interne Kennung: część 9 zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: dostawa warzyw przetworzonych (zad. nr 8)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa kapusty kiszonej, ogórka małosolnego, kiszonego, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Miejsce dostawy: Dział Żywienia (Magazyn Żywności), położony w Bloku H, przy Al. Kraśnickiej 100. 4. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z warunkami umowy przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Zamawiającym. 5. Częstotliwość dostaw – codziennie (od poniedziałku do piątku w dni robocze), za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt, maksymalnie do godziny 12°. 6. Termin i forma płatności: przelew, 60 dni od daty od dnia doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej i doręczonej przez Wykonawcę faktury VAT raz w miesiącu, na koniec miesiąca oraz dokumentów potwierdzające realizację dostaw (WZ), stanowiących podstawę do jej wystawienia.
Interne Kennung: część 8 zamówienia
Los: LOT-0010
Titel: dostawa maki, kaszy, ryżu, makaronu (zad. nr 10),
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa makaronu, kleiku, kaszy, ryżu, płatków, według 26 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Miejsce dostawy: Dział Żywienia (Magazyn Żywności), położony w Bloku H, przy Al. Kraśnickiej 100. 4. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z warunkami umowy przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Zamawiającym. 5. Częstotliwość dostaw – codziennie (od poniedziałku do piątku w dni robocze), za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt, maksymalnie do godziny 12°. 6. Termin i forma płatności: przelew, 60 dni od daty od dnia doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej i doręczonej przez Wykonawcę faktury VAT raz w miesiącu, na koniec miesiąca oraz dokumentów potwierdzające realizację dostaw (WZ), stanowiących podstawę do jej wystawienia.
Interne Kennung: część 10 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0012
Titel: dostawa ryb (zad. nr 12),
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fileta z łososia i karpia, pstrąga patroszonego, według 3 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Miejsce dostawy: Dział Żywienia (Magazyn Żywności), położony w Bloku H, przy Al. Kraśnickiej 100. 4. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z warunkami umowy przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Zamawiającym. 5. Częstotliwość dostaw – codziennie (od poniedziałku do piątku w dni robocze), za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt, maksymalnie do godziny 12°. 6. Termin i forma płatności: przelew, 60 dni od daty od dnia doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej i doręczonej przez Wykonawcę faktury VAT raz w miesiącu, na koniec miesiąca oraz dokumentów potwierdzające realizację dostaw (WZ), stanowiących podstawę do jej wystawienia.
Interne Kennung: część 12 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15211100 Frische Fischfilets