2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Gminy Chmielno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego, w walucie polskiej do wysokości 7 050 000,00 zł, (słownie: siedem milionów pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100),przeznaczonego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Chmielno w roku 2025.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001