2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa zewnętrznego kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej w Mysłakowicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach inwestycji pn. „Budowa Szkoły Podstawowej w Mysłakowicach” na podstawie dokumentacji projektowej zatwierdzonej decyzją o pozwoleniu na budowę nr 832/20 z dnia 29 grudnia 2020 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RGK.ZP.SP.271.02.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen