2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Sieroszewice w 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenów nieruchomości zamieszkałych Gminy Sieroszewice oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Rososzycy, polegająca na: 1) przyjmowaniu odpadów komunalnych we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 2) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 3)realizacji obowiązków sprawozdawczo informacyjnych, 4)realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno weryfikacyjnych, 5)realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt (1 4) usługami Poprzez „odpady komunalne” należy rozumieć tak określone odpady w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587, dalej: „u.o.”) oraz ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 399, dalej: „u.c.p.g”). Poza zakresem zamówienia pozostaje realizacja jakichkolwiek usług lub obowiązków względem innych odpadów niż odpady komunalne. Zakres odpadów komunalnych objętych zamówieniem jak również ich szacunkową ilość przedstawia Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i Projekt Umowy załącznik nr 3 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Sieroszewice w 2026 r.