468817-2025 - Ergebnis
Tschechien – Druckpapier – Dynamický nákupní systém na dodávky kancelářského papíru 2023 - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky kancelářského papíru 2023 - 2026
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci obou kategorií DNS a veřejných zakázek na základě uzavřené rámcové dohody v rámci DNS jsou dodávky kancelářského papíru. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, termín, místo plnění, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídky podle ust. § 141 ZZVZ. Místem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou jednotlivá sídla dotčených pověřujících zadavatelů (JMK, příspěvkových organizací) nebude-li v konkrétních veřejných zakázkách v DNS určeno jinak.
Vorherige Bekanntmachung188363-2023
Interne KennungVZ/2023/011
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
LosLOT-0001
TitelDNS 11 – Dodávka kancelářského papíru bez náhradního plnění
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup kancelářského papíru bez požadavku na poskytnutí náhradního plnění.
Interne KennungVZ/2025/018
LosLOT-0003
TitelDNS 12 – Dodávka kancelářského papíru s náhradním plněním
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup kancelářského papíru s požadavkem na poskytnutí náhradního plnění.
Interne KennungVZ/2025/019