2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení komplexního integračního řešení pro PN Bohnice
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření smlouvy spočívající v dodání, dopravě, implementaci, instalaci a následné podpoře komplexního integračního řešení sestávajícího se z: systému ochrany před škodlivým kódem (EDR); systému telemetrického monitoringu síťového provozu pro analýzu a monitorování provozu (NetFlow); systému multifaktorové autentizace; systému pro ukládání a sdílení hesel, dokumentů, souborů a certifikátů do bezpečného úložiště; systému pro centrální sběr a ukládání logů; záruční podpory provozu; zaškolení, dokumentace skutečného provedení a testování vysoké dostupnosti a provozu plnění veřejné zakázky do prostředí zadavatele.
Interne Kennung: Integrátor
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001