2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wifi
Beschreibung: De opdracht betreft het ontwerp, levering, installatie, configuratie, beheer en support van LAN, WLAN en Radius voor de locaties Calandlyceum en Lumion. Met als belangrijkste uitkomsten: • Stabiliteit van het netwerk • Één aanspreekpunt voor beide locaties • Aantoonbare veilig WiFi-netwerk • Uniforme inrichting • Beheersbare kosten Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbestedende dienst past geen perceelindeling toe. De opdracht betreft één samenhangende WiFi-oplossing waarbij levering, implementatie, migratie en beheer onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn. Een opdeling in percelen zou leiden tot een grotere coördinatielast, hogere uitvoeringsrisico's en onduidelijkheid in verantwoordelijkheden. Om een integrale verantwoordelijkheid voor het functioneren van het WiFi-netwerk te waarborgen, wordt de opdracht als één geheel aanbesteed. Opdrachtgever heeft onderzocht dat de relevante markt in staat is deze opdracht integraal uit te voeren. MKB-deelname blijft mogelijk via combinaties en onderaanneming Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren : vier (4) maal twaalf (12) maanden