See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: POSTĘPOWANIE W TRYBIE KONKURSU OFERT W RODZAJU: LECZENIE SZPITALNE W ZAKRESIE POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA - HOSPITALIZACJA PLANOWA
Beschreibung: Ogłoszenie wyników postępowania w rodzaju LECZENIE SZPITALNE W ZAKRESIE POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA - HOSPITALIZACJA PLANOWA (WYŁĄCZNIE GINEKOLOGIA) NA OBSZARZE:POWIAT KOLNEŃSKI, OKRES OBOWIĄZYWANIA UMOWY 01.07.2025 R. – 30.06.2027 R.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001